האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

לאן היוונים יוצאים לחופשה ביוון

לאן היוונים יוצאים לחופשה ביוון?

אז לאן הישראלים נוסעים לחופשה ביוון אנחנו יודעים, הם מתפרשים על מספר יעדים יחסית מצומצם ע"פ ההעדפות שלהם כגון : רודוס, כרתים, מיקונוס, סנטוריני, אתונה, פיליון, זקינטוס, כפרי זגוריה וצומרקה ועוד, אבל הרבה לקוחות שואלים אותנו, לאן היוונים יוצאים לחופשה שלהם ביוון, זאת בשל העובדה שבאתרי הנופש הפופולרים שאנו מכירים לרוב לא פוגשים הרבה נופשים יווניים [ מלבד המקומיים תושבי המקומות ]  בנוסף ישראלים רבים מחפשים את אותם המיקומים שהיוונים יוצאים אליהם לחופשה בכדי לקבל אווירה יותר יוונית ופחות בין לאומית. לצורך כך ריכזנו עבורכם את היעדים שהיוונים הכי אוהבים לצאת לחופשה שלהם במדינתם, יוון.


סיבוטה, אפירוס - יוון


החוף המערבי של מחוז אפירוס והעיירה סיבוטה במיוחד הכוללת חופים מעולים, טברנות טובות וחיי לילה מפותחים היא יעד שיוונים רבים בעיקר מאיזור צפון ומרכז יוון נוסעים אליו בסופי שבוע ובחגים לחופשה לצד חוף הים, גם בשיא עונת התיירות בחודשים יולי ואוגוסט יש יותר תיירות מקומית באיזור זה של יוון מאשר תיירים ממדינות אחרות וללא ספק מדובר ביעד המזוהה מאד עם תיירות יוונית מקומית, למידע נוסף על איזור סיבוטה ראו את עמוד סיבוטה באתר יוון והאיים.
עוד מידע הגעה ומלונות בסיבוטה : לחצו כאן


אוויה, מרכז יוון


האי היווני אוויה הוא האי השני הגודלו ביוון והוא קל להגעה עם רכב מאיזור אתונה, מדובר באי גדול והררי אך עם חופים מעולים בנוסף לכך וגם אוכל יווני טוב ואווירה מאד מקומית, יש מספר מצומצם של מלונות יוקרה או ריזורטים מפנקים באוויה, רוב התיירות כאן היא תיירות של מלונות בוטיק קטנים ופשוטים לצד החוף או על ההר, האי עצמו יפה מאד ומתאים גם לטיולים וגם לרביצה, אם אתם שואלים את היוונים, רביצה מבחינתם זה מושלם, כן.. אלופי העולם בעלצנות : )
לעוד מידע המלצות, מלונות והרכבת חופשה באוויה : לחצו כאן


פארוס, הקיקלאדים - יוון.האי פארוס נחשב לאי המפורסם ביותר שהיוונים אוהבים לצאת אליו לנופש ובחודשי הקיץ יוונים שיש להם יותר כסף בארנק מגיעים לאי פארוס שהוא יעד בין לאומי אבל היוונים אוהבים אותו במיוחד, אין ספק שהאי פארוס הוא להיט בכל כנה מידה ושם בכיס הקטן כל מיני איים כמו קרפאטוס, קוס או רודוס, שצריכים לשים הרבה פוטושופ בתמונות בכדי שיראו כמו פארוס שלא נגעה בו שום עריכה גרפית וכל צילום של חוף בפארוס, הוא מיליון דולר!
להמלצות, מלונות ועוד בפארוס לחצו כאן


צפון הפלופונז, טריקלה קורינטיאסצפון הפלופונז היווני מספק גם חופים, גם כפרים הרריים שפחות חם בהם בקיץ, גם טברנות טובות וגם מלונות שאינם ממש יקרים והם מהווים מפלט לתשובי אתונה בחודשי הקיץ החמים [ וגם בשיא החורף ] אז היוונים באים לכאן לעשות סקי, טריקלה קורינטיאס והחוף הקורינטי מצויים רק שעה וחצי נסיעה מאתונה והם מפלט מעולה עבור יוונים מאיזור אתונה שרוצים חופשה נעימה במרחק נסיעה קצר, כיאה לעצלנים של יוון, אבל אתם יכולים להצטרף אליהם , הם ישמחו לחברה  מישראל. [ ומלבד רביצה, ניתן גם מעט לטייל כאן, לצאת לטיול טרקטורונים, ללכת מעט בטבע, בקיצור יעד שווה ]
למידע המלצות ומלונות בטריקלה קורינטיאס : לחצו כאן


פלטאמונאס, צפון תסליה, יווןהחופים האורכים למרגלות רכס הר האולימפוס הנמתחים עד העיר סלוניקי הם חופים יפים עם עיירות יווניות קטנות שנראות כאילו נעצר הפיתוח בהם בשנות ה 80, אבל הם משדרות פשטות שהרבה יוונים אוהבים, בשנים האחרונות שודרגו גם כמה ריזורטים באיזור זה של יוון שיהיה לכם קל מאד להגיע אליו ע"י הזמנת טיסה לסלוניקי, השכרת רכב ונסיעה של שעה או מעט פות והגעתם, על הדרך תוכלו גם לבקר באולימפוס ואולי אפילו לנסוע למנזרים התלויים של מטאורה המרוחקים פחות משעתיים נסיעה משם.
הרכיבו חופשה באחלה יעד עם טיסה ישירה קרובה : לחצו כאן

טעויות ניווט נפוצות ביוון.. כדאי לקרא
פורוס, פארוס, פיראוס.. או חיוס, איוס... ממש לא אותו המקום!
 
כמה מטעויות הניווט של תיירים ביוון הן ממש צרה צרורה, דייקו כאשר אתם מבצעים הזמנה למלון ביעד אליו אתם רוצים להגיע ביוון וכדאי מאד לקרא את הכתבה הבאה!
למידע נוסף »

מלונות מומלצים עם פארק מים ביוון
כן, אנחנו בהחלט יכולים להבין משפחה שבחורת בסוג זה של חופשה
 
הילדים בפארק המים, ההורים נחים ושותים אספרסו פרדו בבית הקפה של המלון, יש מי שסוג חופשה כזה עושה לו את זה.. ולעתים בצדק, מה שכן חייבים לסגור את המלון לקיץ מוקדם ככל האפשר, כי המחירים במלונות הללו עולים ככל שמתקרבים לעונת התיירות, ראו את המלונות המומלצים ביותר עם פארק מים ביוון כולל קישור להזמנה.
למידע נוסף »

 

היעדים המומלצים ביותר שיש אליהם טיסה ישירה
כמות האיים ביוון שיש אליהם טיסה ישירה מבלבלת אתכם?
 
אל תתנו לסיסמאות של משווקים למינהם להטעות אתכם, אין ביוון אף אי שדומה לתאילנד ולא כל אי יווני הוא הכי יפה ביוון.. קבלו את רשימת האיים המומלצים ביותר עם טיסה ישירה מישראל, כאן באתר יוון והאיים.
למידע נוסף »

ראו גם את העיירה ליבאדיה


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il