האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » לאן כדאי לנסוע ביוון בעידן הקורונה

לאן כדאי לנסוע ביוון בעידן הקורונה

לאן כדאי לנסוע ביוון בעידן הקורונה

תחילה חשוב להבין שיוון היא אחת המדינות הנקיות ביותר באירופה מבחינת התפשטות הקורונה, יוון הפכה להיות "המודל" המצליח של אירופה בכך שנקטה צעדי בידוד וריחוק מרחיקי לכת בזמן ולא חיכתה למתים טרם היא נקטה בצעדים חריפים אלה, מה שהוביל למיצוב יוון כמדינה בטוחה יחסית בכל הקשור לוירוס.. ועדיין סביר להניח שתיירים שיגיעו ליוון כשזו תפתח את שערייה, ככל הנראה לקראת סוף יוני תחילת יולי ירצו להגיע למקומות ביוון שבהם ההתפשטות נמוכה במיוחד, בעמוד זה של אתר יוון והאיים נסגור את האפשרויות הקיימות.

יעדי צפון יוון : ברוב יעדי צפון מערב יוון [ מחוז אפירוס והחוף המערבי של אפירוס ] נתגלו מעט מאד מקרים של קורונה ובכלל מדובר באיזורים של הרבה טבע ומרחבים, למשל צומרקה, כפרי זגוריה, מצובו, סיבוטה, פרבדזה ואפילו האי לפקדה, כל אלה יעדים יחסית בטוחים מאחרים, לגבי הגעה למיקומים אלה והמלצה על מלונות ועוד המלצות כנסו לעמודי המידע על אותם היעדים בתפריט העליון באתר יוון והאיים או לחצו כאן לעמוד מידע כולל על צפון יוון ההררית.

האיים של יוון : ברוב האיים הקטנים והיותר גדולים של יוון, לא התגלה אפילו חולה קורונה אחד, לכן גם בוטלו במרת אפריל ומאי ההפלגות לאותם האיים בכדי לא להעביר הדבקה לאיים, אלה שעם עונת התיירות ב 1 ליולי צפויות כל ההפלגות לחזור לשגרת עבודה עבור התיירים שהולכים להגיע לאיים של יוון, כמה איים מומלצים במיוחד שסביר שירכזו אליהם תיירות השנה : אגיסטרי, אגינה, ספצאס, פורוס, קיתירה, סיפנוס, סריפוס, מילוס, קיטנוס, פארוס, נאקסוס, אנדרוס, טינוס, סירוס, סנטוריני, מיקונוס, אסטיפלאה, אמורגוס, חיוס, רודוס, סימי, לימנוס, קוס, אלוניסוס, סקופלוס, סקיאטוס, כרתים ולמעשה רוב האיים של יוון, אבל עם דגש לקטנים יותר ולמלונות קטנים או בוטיקים באותם היעדים ופחות "מלונות ענק". מידע והמלצות על כל האיים הללו כולל דרכי הגעה ראו באתר יוון והאיים תחת הכותרת האיים של יוון.

חצי האי פיליון :  האיים הספוראדים ומחוז תסליה : גם חצי האי פיליון כמו צפון יוון הוא איזור שבקושי נפגע ממשבר הקורונה מבחית תפוצת החולים ולכן הוא מומלץ מאד לשילוב של נופש עם טיולים, ניתן גם לשלב גיחה לאיים סקופלוס, אלוניסוס או סקיאטוס שגם הם נקיים, או צפונית לפיליון לאיזור האולימפוס, מידע על חצי האי פיליון ראו בתפריט יעדים מומלצים ביוון באתר יוון והאיים.

אבריטניה : איזור נוסף לטיולי טבע הוא האיזור ההררי שבין העיר קרפניסי ודרומה לכיוון המפרץ הקורינטי של יוון באיזור של זה יוון התגלו מעט מקרים יחסית של קורונה והוא בהחלט איזור שניתן לטייל בו, אגב ניתן לשלב איזור זה גם עם צומרקה או עם החוף המערבי של מחוז אפירוס ואיזור האי לפקדה, ניתן לבצע מגוון שילובים ביוון בין איזורים "בטוחים.

 - - - - - - - - -

אתר יוון והאיים כמו עסקי תיירות רבים בארץ ובעולם נפגע קשות ממשבר הקורונה בעולם, יש לנו הוצאות קבועות גבוהות והעדר הכנסות בימים קשים אלה, האתר ניזון גם מעמלות של הזמנות המבוצעות דרך הקישורים והבאנרים שבאתר. אם אתם מהישראלים האופטימיים ומאמינים שעד הקיץ משבר הקורונה יחלוף [ ויש ישראלים כאלה מסתבר ]  אגב ממשלת יוון מתכננת לפתוח את התיירות החל ב 1 ביולי, בכל מקרה נשמח אם את ההזמנות לחופשה או לטיול שלכם ביוון תעשו דרך הקישורים והבאנרים שבאתר יוון והאיים. [ כלומר את תחילת ההזמנה ע"י לחיצה על קישור או באנר שלנו  למשל כאלה שמובילים לבוקינג.קום, או קאר רנטאלס וכיוצ"ב..] כמובן שאנו ממליצים לכם לבצע את אותן ההזמנות עם אפשרות ביטול - למקרה חס וחלילה שהוירוס יגלוש גם לקיץ. פעולה זו מצדכם תעזור לנו לשמור את הראש "מעל למים" בימים קשים מאד אלה. שימו לב שמלונות בצפון יוון [ זגוריה, צומרקה, יואנינה, פיליון, מצובו ] רובם יבואו לקראתכם גם בהזמנה ישירה דרך אתר המלון, או בקשר במייל, רוב בעלי המלונות מבינים את הסיטואציה ובהחלט מנסים לבוא לקראתכם. מודים לכם מאד על הקריאה של שורות אלה ועל שיתוף הפעולה. גם אם אתם מתכננים לנסוע למיקום אחר בעולם שאינו יוון, נשמח אם תבצעו את ההזמנה בבוקינג דרכנו [ אותו המחיר, אותם התנאים ] רק שאנחנו נהיה הגורם המקשר.  לחצו כאן

קצת עלינו בעת המשבר : חלק מהעובדים יצאו לחל"ת, אחרים ממשיכים לעבוד בעיקר בסניף שלנו ביוון, האתר "כאתר" ממשיך לתפקד כרגיל וגם שרות הלקוחות שלנו פועל כסדרו, אם יש לכם שאלה, צורך בהמלצה, להלן מספר עמודים באתר שדרכם תוכלו ליצור איתנו קשר או להתעדכן.

+ צרו איתנו קשר.
+ עדכון בנושא וירוס קורונה ביוון.
+ צפי החזרת הטיסות ליוון.Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il