האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

הסכם יוון 600 ו 1200 ישראלים שיכולים להכנס ליוון

יוון פתוחה לישראלים

עוד זה הינו עמוד ישן ולא מעודכן -  לעמוד המעודכן לחצו כאן

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

יוון פתוחה לישראלים וניתן להזמין כרטיסי טיסה ליוון. בשלב זה 10000 ישראלים יכולים להכנס ליוון מדי שבוע - 40 אלף ישראלים עד 13 לאוקטובר. עם זאת מלבד כרטיס טיסה ליוון חובה גם לקבל אישור PLF מדובר על טופס מעקב של ממשלת יוון שכל תייר מכל מדינה בעולם חייב למלא טרם כניסתו ליוון, ללא אישור על טופס PLF לא תוכלו להכנס ליוון, רצוי לקרא את המידע בעמוד זה של אתר יוון והאיים ולפעול ע"פ ההוראות.

חובה להגיע עם בדיקת קורונה שלילית, שבוצעה לכל היותר 72 שעות לפני הטיסה. ילדים מעל גיל 10 מחוייבים בבדיקה.
שימו לב שבנמל התעופה ביוון לא תבוצע בדיקה לילדים, יתקימו בדיקות רנדומאליות למגיעים. בדיקה רנדומלית אומר שלא בטוח שיעשו לכל הנכנסים בדיקה אבל בשל הספק שאולי כן יעשו לכם בדיקה עליכם להשאר במלון ביעד הנחיתה ל-24 שעות הראשונות. לאחר מכן, אלא אם קיבלתם הודעה אחרת, אתם יכולים לטייל ביוון, לנסוע, להפליג או לטוס בטיסות פנימיות לכל יעד שתרצו ביוון.
ללילה הראשון עליכם להזמין מלון ע"פ בחירתכם ביעד הנחיתה להמלצה על מלונות לחצו כאן לחיפוש והזמנה עצמאית לחצו כאן.

חובה להרשם באתר ממשלת יוון לצורך PLF וקבלת קוד OR - למילוי הטופס לחצו כאן - רצוי למלא את הטופס מייד עם הזמנת הטיסה, וניתן לכל המאוחר עד 48 שעות לפני הטיסה שלכם. שימו לב שללא אישור על טופס זה לא תוכלו להכנס ליוון. אם אתם חוששים או מסתבכים עם מילוי הטופס, כחלק משרות יוון והאיים פלוס אנחנו עוזרים בנושא מיולי הטופס.  חובה למלא הצהרת בריאות באתר משרד הבריאות בישראל ליוצאים לחו"ל  לחצו כאן -  את הרישום יש לבצע עד 24 שעות לפני הטיסה שלכם. ללא הרשמה זו לא ניתן לעזוב את ישראל.

אין כניסה לישראלים דרך הים לא ניתן להכנס ליוון עם יאכטות או סירות פרטיות, הדרך היחידה המותרת בשלב זה היא כניסה בטיסה לאחד היעדים המורשים בטיסה ישירה : רודוס, כרתים, אתונה, סלוניקי, קורפו,מהם תוכלו להמשיך ליעדים אחרים כאמור בטיסה, רכב או הפלגה. ביוון יש חופש תנועה מלא, ניתן לטוס בטיסות פנים והפלגות וכן לטייל עם רכב בכל יוון.

ישראלים שחוזרים מיוון לא יזדקקו לבידוד בישראל, אלה אם במהלך השהות שלהם ביוון, יוון תהפוך להיות מדינה אדומה, אז ינתן לישראלים השוהים ביוון 14 יום לחזור לישראל ללא בידוד, מעבר ל 14 יום אם יוון תהפוך להיות אדומה, ישראלים יחוייבו בבידוד בחזור [ בשלב זה יוון היא מדינה ירוקה ]  ישראלים שנכנסים ליוון עדיין מחוייבים בבידוד גמיש* של 24 שעות ביעד הנחיתה גם אחרי ה-15 לספטמבר והם מחוייבים להזמין מלון ביעד [ עיר ] הנחיתה להזמנה

* בידוד גמיש אומר שצריך להמעיט בתנועה, רצוי להשאר במלון או בסביבתו הקרובה, עד קבלת תוצאת הבדיקה, עם זאת חשוב להבין שלא לכולם עושים בדיקה, אבל מאחר ולא יודעים למי כן ולמי לא, יש להזמין לילה אחד ביעד ההגעה [במלון שאתם בוחרים ואתם מזמינים]

זקוקים למידע נוסף או המלצה?

השאירו פנייה בשרות הלקוחות של אתר יוון והאיים : לחצו כאן
זקוקים להמלצה על מלון ביעד הנחיתה או בכל מקום ביוון לחצו כאן
זקוקים לעזרה מקצועית ומהירה או לעזרה דחופה כולל עם PLF ראו את  יוון והאיים פלוס

מידע בהרחבה :

הקדמה: ישראלים בעלי דרכון ישראלי יכולים להכנס ליוון החל מ-1 לספטמבר בהצגת בדיקה שלילית ליציאה מישראל, מספר הישראלים שיכולים להגיע ליוון מדי שבוע עומד על 1200 ישראלים וצפוי לגדול לקראת תקופת החגים למספר גבוה יותר, לצורך כניסה ליוון יש למלא טופס נוסף של ממשלת יוון [פרטים בהמשך העמוד] וכן למלא טופס בריאות של מדינת ישראל [פרטים בהמשך העמוד] על הנוחתים ביוון להשאר במלון שהם בחרו ושהם הזמינו [לא מלון שמסופק ע"י ממשלת יוון] ללילה אחד ביעד הנחיתה עד קבלת התוצאה לבדיקה החינמית שיעשו לחלק מהם בנמל התעופה, לאחר קבלת תשובה שלילית לבדיקה קיים חופש תנועה מלא ביוון,כלומר ניתן להמשיך לכל יעד או אי ביוון, לטייל,לנסוע, להפליג, לטוס. בחזור לישראל, אין יותר חובת בידוד לישראלים החוזרים מיוון.
שימו לב: כניסה אפשרית דרך האויר בלבד, אין היתר לכניסה דרך הים

שימו לב: בשל הבעיות בנושא טופס ה PLF אנחנו רוצים לעדכן שרצוי לבצע את ההרשמה באתר ממשלת יוון לקבלת ה PLF לפני רכישת כרטיס הטיסה ובכך לא להסתכן בהודעה "שהמכסה התמלאה". כמו כן רצוי להזמין את הטיסה אצל סוכן נסיעות שיכול לטפל בכם במקרה של בעיה ולא אונליין || ניתן גם לקבל עזרה בתהליך דרך שרות יוון והאיים פלוס של אתר יוון והאיים [שרות בתשלום]

החל מ 15 לספטמבר
 יוגדל מספר הישראלים שיכולים להכנס ליוון ל 3000 בשבוע, כמו כן יהיה לתיירים מישראל חופש תנועה מלא בכל יוון ואיי יוון, כאשר היעדים שניתן לנחות בהם ישארו אותם 4 יעדים: אתונה, סלוניקי, קורפו וכרתים. ראו טיסות בעמוד הזמנת טיסה ליוון של אתר יוון והאייים. ומידע על היעדים: אתונה - סלוניקי - קורפו - כרתים אך לאחר הבידוד של 24 שעות ביעד הנחיתה ניתן להמשיך לכל יעדי יוון ברכב, טיסה או הפלגה. שימו לב שייתכן שביימים הקרובים יתווספו עוד טיסות של חברות תעופה נוספות לאתונה, כרתים, קורפו וסלוניקי ויופיעו במנועי ההזמנות השונים, כבר מיום א או ב הקרובים, כמו כן יש צפי של תגבור טיסות לתקופת החגים.

על מנת להיכנס ליוון - חובה:

בדיקת קורונה בארץ
חובה לבצע בדיקת קורונה בישראל, עד 72 שעות לפני מועד הטיסה, לא יאוחר מ-72 שעות, אפשר פחות שעות אך בתנאי שמובטחת לכם התוצאה בזמן  - את הבדיקה יש לבצע באחת המעבדות המורשות: קופות החולים מבצעות ללא עלות (עד להודעה אחרת), בתי החולים, והמכונים הפרטיים (אסותא, הדסה מדיקל) - לחצו כאן למידע רשמי וטלפונים - הבדיקה חייבת להיות באנגלית - לכלול את השם כפי שמופיע בדרכון, את התוצאה השלילית באנגלית ואת מספר דרכון או תעודת זהות.
ילדים מעל גיל 10 נדרשים בבדיקה.

טופס PLF


לפני הכל, עליכם להרשם כתיירים הנכנסים ליוון, לא משנה אם אתם עם דרכון ישראלי או אירופאי, מילוי הטופס הוא חובה -  למילוי הטופס לחצו כאן. לגבי טיסה - רק אישור על טופס זה מהווה הבטחה שאתם חלק ממכסת התיירים הישראלים השבועית המותרת. עם מילוי הטופס בהצלחה תקבלו אישור למייל על כך שנרשמתם בהצלחה ושאתם צפויים לקבל בר קוד (QR) בלילה שלפני מועד טיסתכם, באמצעות בר קוד זה תוכלו להיכנס ליוון, בלעדיו לא תועלו לטיסה כלל. חשוב למלא את הטופס מספיק זמן לפני הטיסה ולכל היותר 48 שעות לפני הטיסה (בתקווה שהמכסה לא התמלאה) הזקוקים לעזרה במילוי הטופס שמעוניינים גם בעזרה בנושא הרכבת החופשה שלהם ביוון, יכולים להרשם לשרות יוון והאיים פלוס [שרות בתשלום]

הצהרת בריאות
למלא הצהרת בריאות באתר משרד הבריאות. לחצו כאן למילוי ההצהרה 24 שעות לפני הטיסה (לא מתאפשר מוקדם יותר

הבדיקה הרנדומלית בכניסה ליוון 

בדיקת קורונה ביוון
בכניסה ליוון תבוצע בדיקה מדגמית נוספת (כלומר לא בהכרח לכל מי שנכנס) וללא תשלום. לאחר הבדיקה עליכם להשאר 24 שעות ביעד הנחיתה שלכם במלון שתזמינו מראש (את כתובתו עליכם לעדכן בטופס שתמלאו כמפורט לעיל) ולאחר מכן אתם משוחררים לנסוע, לטוס או להפליג לכל מקום שתרצו ביוון לתקופה בלתי מוגבלת.
שימו לב שהבדיקה שתעשו ביוון הינה רנדומלית, כלומר ייתכן שלא לכולכם יעשו ותוכלו להיות משוחררים מיידית, אבל מאחר ולא ידוע מראש למי יעשו ולמי לא, מומלץ להזמין מראש מלון ללילה אחד ביעד הנחיתה. למקרה שתזדקקו ואת הטיול או הנופש תתחילו ביום למחרת. ראו מלונות בכל יעדי יוון  (ילדים לא ידרשו לבצע את הבדיקה ביוון)


טיסות המשך ליעדים אחרים ביוון
אם יש לכם טיסת המשך ליעד אחר, ניתן לבצע את הבידוד ביעד טיסת ההמשך עד קבלת התשובה [שימו לב שמידע זה נמסר לנו ע"י חברות התעופה אג'יאן ואולימפיק] ורצוי לברר איתם באשר לסוגייה זו ליתר בטחון.

אין יותר בידוד לישראלים החוזרים מיוון
החל מ-16 לאוגוסט ישראלים שחוזרים מיוון אינם מחוייבים יותר לבידוד בישראל. (תיתכן בדיקה בכניסה לישראל) וכן יש למלא הצהרת בריאות בכניסה לישראל, לוקח מספר דקות לינק למילוי הטופס לעיל.

השכרת רכב ביוון 
ניתן להשכיר רכב ביוון ולאחר 24 שעות הבידוד להמשיך לכל יעד שתרצו ביוון הניתן להגעה עם רכב.

השכרה באתונה | השכרה בסלוניקי | השכרה בקורפו | השכרה בכרתיםישראלים בעדי דרכון זר
מחוייבים לאותו תהליך - מילוי הטופס/ הצגת בדיקה בארץ ובדיקה רנדומלית ביוון ולכן גם 24 שעות במלון ביעד הנחיתה.

איזורים ביוון בהם רמת הקורונה נמוכה
ברוב איזורי יוון יש מספרי קורונה נמוכים מאד, בעיקר ב : צומרקה, זגוריה, מצובו, יואנינה, האיים הסארונים, האיים הקיקלאדים, כרתים, האיים היונים, האיים האגאים הצפון מזרחיים, האיים הספוראדים, הפלופונז.

איזורים ביוון שיש בהם כמות גדולה יותר של מקרי קורונה
חלקידיקי, סלוניקי, פורוס, חלקים של מרכז אתונה, אנטיפארוס [רשימה מתעדכנת]

הגבלות ביוון
ברוב ערי יוון המסעדות, הבארים והברים על חופי הים נסגרים בשעה 24:00. כמו כן אסורות התקהלויות של יותר מ-50 איש, מה שאומר שהופעות או מועדונים נשארים בשלב זה סגורים.

מה פתוח ופועל?
למעשה כמעט הכל פתוח ופועל כסדרו, הפלגות, מסעדות, מלונות, אטרקציות, סיורים מודרכים - יוון חיה ונושמת תחת שגרת קורונה והחיים ממשיכים כמעט כסדרם.

חובת מסיכות
אין צורך לשים מסכות בשטחים פתוחים, ברחוב, במרחבים ציבוריים פתוחים או בטבע. היוונים דוגלים בעקרון של כמה שיותר חמצן נקי למח, כן יש חובת עטיית מסכה במקומות סגורים: חנויות, סופרמרקטים, משרדים ובכל אמצעי התחבורה הציבורית כולל במוניות, וכן בהפלגות ברחפות ובמעבורות.

הגבלת אנשים ברכב
תיירים המגיעים ליוון אין להם הגבלה של כמות הנוסעים המותרת ברכב שכור, עם זאת סיורים מודרכים או טיולים מאורגנים מחוייבים ל-60 אחוז תפוסה בכלי הרכב, מה שמצמצם מאד את הטיולים המאורגנים המתקיימים ביוון.
שימו לב שאתר יוון והאיים ממשיך לקיים טיולים מאורגנים פרטיים ביוון על פי המתווה המותר ראו מידע נוסף  

חבילות נופש או הזמנה של מלון וטיסה בנפרד
נראה שהמגמה השנה ביוון של רוב התיירים היא להזמין טיסה בנפרד ומלון בנפרד ובכך להזמין את המלונות הפחות גדולים שמארחים את חבילות הנופש של התיירים ממדינות אחרות, וזאת על מנת לצמצם מגע עם כמויות של תיירים, במיוחד באיים קורפו וכרתים, איים המשווקים במסגרת חבילות נופש לתיירים מבריטניה.

ביטוח נסיעות לחו"ל בתקופה קורונה
מחירי הביטוח אמנם מעט השתנו בעקבות הקורונה אבל יוון עדיין נחשבת למדינה ירוקה, מה גם שממשלת יוון מתחייבת לטפל בחולי קורונה שהתגלו בתחומה ללא תשלום ועל חשבון ממשלת יוון.
אנחנו באתר יוון והאיים יצרנו עבורכם ביטוח מיוחד ליוצאים ליוון, השאירו פנייה וסוכן שמייצג את יוון והאיים יחזור אליכם עם הצעת מחיר - לחצו כאן

זקוקים להמלצה על מלון ללילה הראשון של הבידוד בקורפו, אתונה, כרתים או סלוניקי?
השאירו פנייה לשרות הלקוחות של אתר יוון והאיים ונשמח לשלוח לכם המלצות, נוכל לשלוח לכם המלצות גם למלונות בהמשך החופשה שלכם ביוון. - לחצו כאן

אם לא מצאתם תשובה לשאלתכם תוכלו לנסות לפנות גם ל לשכת התיירות של יוון בישראל
שלום עליכם 5 תל אביב.
טלפון : 03-5170351
מייל [email protected]בפעם הבאה שאתם רוצים חופשה או טיול ביוון, פשוט חפשו אותנו בגוגל ותזכרו את השם  יוון והאיים, האתר מכיל אלפי המלצות חינמיות למטיילים ונופשים ביוון והאיים ומאפשר הזמנה של הכל Online כולל : טיסות, מלונות, וילות, הפלגות, רכב, חבילות, אטרקציות ועוד ובנוסף מחלקת השרות שלנו עוזרת לכל הפונים ללא תשלום! אז רק צריך לזכור, יוון והאיים ועזרה קטנה ממכם כאות תודה, אם תוכלו לעשות את הזמנת המלון או השכרת הרכב דרך הקישורים שלנו באתר, נודה לכם מאד מאד!

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
זקוקים למידע נוסף, עזרה בבחית יעד ביוון, הזמנת סיור, המלצה על מלונות או וילות ביוון, או שאלה על יעד כזה או אחר ביוון.. או שיש לכם שאלה לוגיסטית או כל שאלה הקשורה לנופש או טיולים ביוון? השאירו פנייה לצוות השרות של אתר יוון והאיים ונשמח לעזור, לחצו על הכפתור הסגול.
כנסו לעמוד 10 היעדים המומלצים ביותר לנופש וטיול ביוון וצאו עם ההמלצות הכי שוות שלנו לביקור וטיול או נופש ביוון, לחצו על הכפתור הירוק.
מכירים את מוצר הוי אי פי שלנו? טיולי בוטיק מודרכים עם רכב ונהג שלנו למיקומים הרי מרהיבים ביוון והכל בקבוצות קטנות של החל מזוג, מתאים בעיקר למשפחות ולקבוצות קטנות של חברים, לפרטים נוספים לחצו על הכפתור הכתום לכניסה לעמוד הסבר על טיולי הבוטיק.


יוון והאיים פלוס: מלבד הפעלת מוקד השרות החינמי של אתר יוון והאיים, לחצו כאן לשרות החינמי, יש באפשרותכם להשתמש בשרות יוון והאיים פלוס,שרות זה מאפשר לכם להתיייעץ עם אחד מיועצי הנופש שלנו שיעזור לכם להרכיב את החופשה המתאימה לכם ביותר ביוון וגם להתגבר על כל המכשולים הלוגיסטים של תקופה מורכבת זו. נכון אין ספק שאתם יכולים להרכיב את החופשה שלכם עצמאית אבל במסגרת הרשמה לשרות יוון והאיים פלוס אנו נעזור לכם לבחור את המלונות הטובים ביותר, בספוטים הטובים ביותר, נבצע את ההזמנות עבורכם, נעזור גם עם הטיסה (מומלץ לבדוק זמינות בטיסות טרם הרשמה לשירות), נעזור לכם גם עם לוגיסטיקה ועם כרטיסי הפלגה כשצריך, או בקיצור, איש מקצוע שלנו יהיה זה שמרכיב עבורכם את החופשה שלכם ביוון: עיברו ליוון והאיים פלוס


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il