האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

שימו לב! המסלול המודולרי [מודגש בצהוב] מיועד למי שרכש גישה עם קוד סודי למסלול הטיול לצפון יוון. מדובר במסלול מלא ומפורט ברמת רזולוציה גבוה כולל הוראות הגעה מדוייקות למיקומים השווים ביותר, חלוקת זמנים נכונה, הוראות הגעה והממלצות ממוקדות לתכנון עצמאי של טיול ביוון, כולל אפשרות לחלוקה ע"פ מספר הימים העומדים לרשותכם, מדפיסים ונוסעים [ יש גם המלצה על מלונות ]

הערכים מתחת למסלול המודולרי [לא בצהוב] הם ערכים של הרחבה שניתן להשתמש בהם למידע נוסף וממוקד על המיקומים השונים לאורך המסלול ביוון, הרוכשים את הייעוץ המלא והרכבת המסלול באופן פרטני מול סיון זמיר, מקבלים גישה לקבצים אלה בנוסף לייעוץ ולבניית המסלול הפרטני שנבנה עבורכם.

עדכון אחרון במסלול המודולרי בוצע ב : 8 למאי 2021 [ עדכון הקשור לצומרקה, המלצה להשאר באותו מלון במרכז צפון, ללא חלוקה לשני מיקומי לינה בצומרקה ] כמו ען הוסופו מסלולי הליכה בצומרקה ובזגוריה.

מסלול מודולרי לטיול ביוון
עמוד זה מיועד רק למי שרכש את ערכת הטיול ליוון של אתר איי יוון הישראלי או למי שהגיע לייעוץ ובניית מסלול טיול ביוון עם זמיר סיון [ יועץ הטיולים ביוון של אתר איי יוון ו hellas ] בעמוד זה תמצאו אינפורמציה ממוקדת על כל היעדים בהם תבקרו במהלך הטיול שלכם ביוון, ניתן גם kבצע הדפסה של המידע [כל עמוד בנפרד] ולקחת אותו עמכם למסלול הטיול שלכם ביוון, בעמוד זה הושקעו מאות שעות עבודה ולמעלה משנתיים של מחקר, יש ללחוץ על נקודת היעד בתפריט העליון לקבל כל המידע על היעד במסלול שלכם ולבצע הדפסה בנוסף ראו קישורים ישירים להזמנה של מלונות לאורך המסלול. אין להעתיק או לשכפל או להעביר לצד שלישי את המידע בעמוד זה, העובר על החוק צפוי לעונשים הקבועים בחוק בדבר הפרת זכויות יוצרים.

Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il