האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » אלכסנדרופוליס Alexandroupolis » השכרת רכב באלכסנדרופוליס

השכרת רכב באלכסנדרופוליס

השכרת רכב באלכסנדרופוליס

מחפשים לשכור רכב באלכסנדופוליס? מומלץ לקרוא עמוד זה, בו ריכזנו את המידע המלא ואת כלל ההמלצות להזמנת רכב באלכסנדרופוליס. להזמנה ישירה כעת, לחצו כאן.

חשוב לדעת לפני הזמנת רכב באלכסנדרופוליס

רישיון נהיגה דרוש

יש להציג רישיונות בתוקף: ישראל ובינלאומי, את שניהם! רישיון בינלאומי קל, מהיר וזול להפיק באופטיקות רבות ברחבי הארץ ובכל סניפי מ.מ.ס.י

מתי להזמין רכב?

הרבה מראש! גם שישה חודשים ויותר זה לא מוגזם, זה רק יבטיח לכם את הרכבים היותר אטרקטיביים. בהזמנה בקישור זה ניתן להזמין כעת ועם אפשרות ביטול עד 48 שעות לפני.

מחירי השכרת הרכב

מחירי השכרת רכב בעונת הקיץ גבוהים בלפחות 50 אחוזים בהשוואה למחירים מחוץ לעונה. באלכסנדרופוליס הם עומדים על החל מ-60 יורו ליום לרכב רגיל ועל החל מ-280 יורו ליום לרכב גדול. המחירים עבור רכב ידני ולפני ביטוח. רכב אוטומט יקר בדרך כלל בכ-15 אחוזים יותר.

האם ניתן לעלות עם רכב שכור למעבורת?

לא כל חברות ההשכרה מאפשרות זאת וגם לא כל החברות מבטחות רכב בעת הפלגה. חברות מסויימות, וביניהן הרץ, סיקסט, אויס, באדג'ט, טריפטי, נשיונאל ואנטרפרייס, מאפשרות הרחבת ביטוח להפלגה. את הביטוח הזה ניתן להוסיף רק בעת איסוף הרכב, לא בעת ההזמנה ולא אחרי שאספתם את הרכב. המחיר משתנה בהתאם לסוג הרכב ונע בין 45-70 יורו תוספת.

איזה רכב מתאים?

כיוון שאת רוב המטיילים הרכב אמור לשרת בטיול מחוץ לעיר, וכיוון שהשטח ברובו הררי, מומלץ לקחת רכב בנפח מנוע של 1400 סמ"ק ויותר. 

איסוף והחזרת הרכב

מהיכן לאסוף את הרכב?

האיסוף של הרכב באלכסנדרופוליס הוא בשדה התעופה של העיר. יחד עם זאת, מטיילים רבים יצאו עם הרכב עוד מסלוניקי, לכן ראו גם עמוד השכרת רכב בסלוניקי.

מה המסמכים שיש להציג בעת האיסוף?

יש להציג רישיונות נהיגה בתוקף של המזמין/הנהג - ישראלי ובינלאומי, את שניהם! בנוסף, יש להציג כרטיס אשראי בינלאומי, עליו תיסגר מסגרת אשראי בכפוף למחירי החברה, עד להחזרת הרכב בתקינותו.

בקרת הרכב

חובה לבדוק את הרכב עם קבלתו, בנוכחות נציג חברת ההשכרה ולוודא שהוא ממלא את הטופס עם הפגמים שיש ברכב בצורה נכונה. מומלץ לצלם את הרכב גם בנוכחות הנציג.

דלק

בעת קבלת הרכב יצויין בטופס גם כמות הדלק שאיתו קיבלתם, ועם כמות דומה עליכם להחזיר את הרכב. בידקו גם מה סוג הדלק שהרכב צורך, אם בנזין או דיזל.

נקודות חשובות לפני הזמנת רכב אונליין

שם המזמין

ההזמנה חייבת להיות על שם הנהג, הוא זה שידרש להציג את רישיונות הנהיגה שלו. הקפידו על כך.

בחירת היעד

באלכסנדורפוליס האיסוף הנבחר, אותו יש לציין בעמוד הראשי של ההזמנה הוא שדה התעופה.
שימו לב שרבים מהמטיילים יגיעו מסלוניקי ויקחו את הרכב משם, משדה התעופה או ממרכז העיר. ראו הזמנת רכב בסלוניקי

תוספות בהזמנת הרכב

בתהליך הזמנת הרכב תגיעו למסך של תוספות אפשרויות, שאינן כלולות במחיר הרכב. בין התוספות החשובות הן הביטוח - חשוב לקרוא מה הוא כולל, והזמנת מושב לילד/תינוק, שחשוב להזמין במעמד זה על מנת להבטיח שיהיה.

החזרת הרכב שלא במקום האיסוף

בעמוד הראשי, מתחת לבחירת יעד ותאריכים, יש משבצת שניתן לסמן במידה וצריכים להחזיר את הרכב שלא במקום האיסוף. חשוב לדעת שהחזרה במיקום אחר כרוכה בתשלום שמגיע לעיתים גם למאות יורו בהתאם למיקום.

אישור ההזמנה

בתום התהליך, עם קבלת האישור, חשוב לעבור על הפרטים. במידה ומצאתם טעות, תוכלו להיכנס באמצעות מספר הזמנה לאיזור האישי באתר הזמנת הרכב ולתקנה.

חברות השכרת הרכב באלכסנדרופוליס

חברות השכרת הרכב הפועלות באלכסנדרופוליס הן: מבין הבינלאומיות המובילות במדד שביעות רצון לקוחות המתעדכן בעמוד השכרת רכב באתר יוון והאיים, הם החברות Hertz ו-Avis, עם ניקוד גבוה של מעל 8.5.
חברות מקומיות הפועלות בשדה התעופה של אלכסנדרופוליס הן: Thrifty, EXER, Green Motion, Enerprise, Alamo, NationalDrive S.A - את הדירוג שלהן ניתן למצוא באתר המצויין לעיל.
חברת ההשכרה יורופקאר מקבלת דירוג מאד נמוך, אנו ממליצים להימנע.

טיולים עם רכב מסביב לאלכסנדרופוליס

העיר אלכסנדרופוליס היא אחד הבסיסים למטיילים במחוז תראקיה ומחוז מזרח מקדוניה. ממנה ניתן לצאת לטייל בדלתה של האברוס, באי סמותראקי ובהרים המרהיבים סביב.
מידע על העיר תמצאו באתר יוון והאיים בעמוד אלכסנדרופוליס. בעמוד זה גם הפניה למסלול מפורט שניתן לרכוש לביצוע טיול עצמאי בתראקיה ומזרח מקדוניה.

תחבורה ציבורית אל ומאלכסנדרופוליס

אוטובוסים אל ומאלכסנדורפולי פועלים מסלוניקי, מאתונה, מקבאלה ומקסנתי. ומאלכסנדרופולי יוצאים אוטובוסים אל היעדים: Didimoticho, Orestiada, Feres, ו-Soufli.
כלומר העיר מקושרת בתחבורה ציבורית אל הערים הגדולות ואל הישובים המרכזיים בקרבתה.
לוח זמנים ניתן למצוא אונליין בחיפוש הצירוף Ktel Evrou.

סוגים נוספים של השכרת רכב באלכסנדרופוליס

הזמנת רכב גדול באלכסנדרופוליס

בשדה התעופה של אלכסנדרופוליס ניתן לאסוף גם רכבים גדולים בהזמנה מראש, רכבים של 7 או של 9 מושבים. המחירים בעונה גבוהים ומתחילים בכ-300 יורו ליום לרכב גדול. היצע הרכבים מוגבל וחשוב להזמין מספיק זמן מראש במידת הצורך.
יש לשים לב לרכבי 7 מושבים, בהרבה מקרים אלה רכבים של 5 + 2 כלומר שני מושבים נוספים הם על חשבון מקום למטען, זה אומר שאם כל המושבים בשימוש יש מעט מאד מקום למזוודות.

הזמנת רכב עם נהג

ניתן להזמין הסעות או טיולים עם נהג פרטי דובר אנגלית ברכב מתאים לגודל הקבוצה. להזמנת נהג ורכב מתאים יש לפנות במייל [email protected] באנגלית ולפרט את פנייתכם, את מספר הנוסעים ואת התאריכים.

נהיגה באלכסנדורפוליס - מידע כללי

לרוב, מי שיקח רכב באלכסנדרופוליס יעשה זאת על מנת לצאת לטייל מחוץ לעיר. כיוון שהנהיגה היא הררית לרוב, היא צריכה להיות נהיגה איטית וזהירה. לא מדובר על נסיעות מסוכנות, אלא בשל היותם על ההר, הן מפותלות ולכן יש לנהוג לאט.

חוקי התנועה

זהים לחוקים בארץ, כוון הנהגיה בשמאל כמו בארץ, התמרורים זהים להגבלת מהירות, מתן זכות קדימה וכדו'.

חניה בעיר

במרכז העיר יש לחנות בחניונים מסודרים הפזורים במרכז העיר.

שאלות ויצירת קשר

יש לכם שאלה בנוגע להשכרת רכב באלכסנדורפוליס? זקוקים להמלצות לינה בעיר או בקרבתה?
מוזמנים לפרט בתיבה זאת ונשמח לענות:

מתכננים חופשה או טיול ביעדים נוספים ביוון?
ראו גם: השכרת רכב בסלוניקי, השכרת רכב בתאסוסהשכרת רכב בקפלוניה


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il