האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

השכרת רכב בהרסוניסוס (כרתים)

השכרת רכב בהרסוניסוס (כרתים)

יוצאים לחופשה בהרסוניסוס בכרתים ומחפשים רכב למהלך חופשתכם? בעמוד זה ריכזנו את כלל המידע וההמלצות להזמנת רכב בהרסוניסוס. להזמנה ישירה כעת, לחוצו כאן.

חשוב לפני הזמנת רכב בהרסוניסוס

האם צריך רישיון נהיגה בינלאומי?

כן! חובה לקחת אתכם גם רישיון ישראלי וגם רישיון בינלאומי. את הרישיון הבינלאומי קל וזול להנפיק במקום בחנויות אופטיקה רבות ברחבי הארץ וכן בכל סניפי מ.מ.ס.י.

מה מחירי השכרת רכב בהרסוניסוס?

המחירים בעונה מתחילים ב-45 יורו ליום לרכב קטן וכ-200 יורו ליום לרכב גדול. לרכבים ידניים ולפני ביטוח. רכב אוטומטי לרוב יקר יותר בכ-15 אחוזים. מחוץ לעונה המחירים משמעותית נמוכים יותר.

מתי להזמין את הרכב?

כלל בהזמנת רכב - ככל שתזמינו מוקדם יותר, כך תגיעו אל המחירים האטרקטיביים יותר, כיוון שההצעות הזולות נחטפות ראשונות וזה משאיר רק את הרכבים היקרים למי שחיכה לרגע אחרון. בהזמנה אונליין בקישור זה, תוכלו להזמין כבר עכשיו ועם אפשרות ביטול עד 48 שעות לפני.

מה הגיל המותר להזמנת רכב?

הגיל המינימאלי בכל יוון הוא 21.

האם מותר להוציא את הרכב מהאי?

רוב חברות ההשכרה אינן מאפשרות הוצאת רכב מהאי. במידה וממשיכים ליעד נוסף, מומלץ להשכיר שם רכב אחר.

 

איסוף והחזרת הרכב

מהיכן אוספים את הרכב?

כאשר תגדירו את היעד הרסוניסוס, בתוצאות תקבלו כמה אפשרויות למיקום איסוף הרכב. המיקום מופיע בכחול במסגרת של כל רכב. המיקום לאיסוף במרכז הרסוניסוס הוא: "כרתים - הרסוניסוס", במידה ורוצים לאסוף מייד עם הנחיתה, בחרו "שדה התעופה הרקליון?.

אילו מסמכים יש להציג?

יש להציג את שני רישיונות הנהיגה בתוקף: הישראלי והבינלאמוי. בנוסף, אשראי בינלאומי לביטחון, עליו יסגרו קרדיט של סכום שמשתנה בהתאם לחברת ההשכרה, וישוחרר עם החזרת הרכב באופן תקין.

בקרת הרכב

חשוב לבדוק את הרכב בנוכחות נציג החברה ולוודא שמסמן את הפגמים הנכונים בטופס הייעודי. מומלץ לצלם את הרכב בנוכחות הנציג.

פרטי קשר

וודאו שיש ברשותכם טלפון קשר עם החברה, לקשר בכל מצב של תקלה או איחור בהחזרת הרכב. 

דלק

בטופס מסירת הרכב, הנציג יציין גם מה כמות הדלק שקיבלתם עם הרכב, עם כמות דומה עליכם להחזירו. בידקו גם מה סוג הדלק הנצרך, בנזין או דיזל.

נקודות חשובות להזמנת רכב אונליין

שם המזמין

חייב להיות השם של הנהג, והוא זה שידרש להציג את רישיונותיו בעת איסוף הרכב. הקפידו על כך.

מיקום איסוף הרכב

כאשר תגדירו במסך הראשי את יעד איסוף הרכב בהרסוניסוס, בתוצאות תקבלו מיקומים נוספים בכרתים, לכן הקפידו לשים לב שבוחרים את ההצעות הכוללות את המיקומים: "כרתים - הרסוניסוס" ויכול להיות גם "כרתים - חוף אנליפסי" שבקרבת הרסוניסוס.
ויש מי שיקח את הרכב כבר בשדה התעופה הרקליון (מופיע כך בחיפוש).

תוספות להזמנת הרכב

בתהליך ההזמנה הקצר והקל, תעלה גם אפשרות לתוספות שאינן כלולות, בין התוספות: ביטוח - חשוב, וצריך לקרוא מה הוא כולל. וגם מושב לילד או תינוק, שכדאי להזמין יחד עם הזמנת הרכב אחרת לא מובטח לכם שיהיה כסא זמין.

החזרה שלא במקום האיסוף

משבצת שמופיע בעמוד הראשי של ההזמנה מתחת לבחירת היעד והתאריכים. במידה ומסמנים משבצת זאת, תידרשו לבחור גם יעד החזרה (כאמור רלוונטי רק אם שונה מיעד האיסוף), זה גם כולל תוספת מחיר בהתאם ליעד.

אישור ההזמנה

בתום ההזמנה תקבלו אישור, חשוב לעבור על פרטיו בקפידה. במידה ומצאתם טעות, תוכלו להיכנס עם מספר ההזמנה שלכם לאיזור האישי באתר הזמנת הרכב, ושם לתקן את הטעות.

חברות השכרת הרכב בהרסוניסוס

חברות השכרת הרכב הפעילות בהרסוניסוס כוללות את החברות הבינלאומיות - Hertz שמובילה במדד שביעות רצון לקוחות. ואת המקומיות Thrifty ו-SK/
בעונת הקיץ הן פתוחות משעות הבוקר (08:00) ועד שעות ערב מאוחרות. ממוקמות במרכז הרסוניסוס, מול הרציף.
מדד שביעות רצון לקוחות מתעדכן בעמוד השכרת רכב של אתר יוון והאיים.

נהיגה בכרתים - מידע כללי

בין הרקליון להרסוניסוס נמצא הכביש הראשי והבינעירוני של כרתים. מחוץ להרסוניסוס, כאשר יוצאים לטייל, הנסיעה תהפוך הררית יותר, ובכבישים המתפתלים יש לנהוג לאט ובהתאם להגבלת המהירות המותרת.

חוקי התנועה

בכרתים וביוון בכלל, נוהגים בצד שמאל, כמו בישראל. גם כל חוקי הנהיגה והתמרורים דומים לאלה בארץ.

חניה

בהרסוניסוס, אם אתם במרכז, הקפידו לא לחנות במקומות המסומנים כאסורים. יש חניונים מסודרים. מחוץ למרכז אין בעיית חניה. לחלק מן המלונות יש חניון פרטי.

תחבורה ציבורית להרסוניסוס

מהעיר הרקליון, מהתחנה המרכזית, יוצא אוטובוס אל הרסוניסוס (ולמגוון יעדים נוספים באי כרתים). הנסיעה אורכת כחצי שעה. על מנת למצוא לוחות זמנים חפוש אונליין את הצירוף: Ktel Iraklio.
באתר של KTEL תוכלו למצוא את שעות הנסיעה אל הרסוניסוס (מופיע ברשימת היעדים כ-Peninsula (כשאתם עוברים לאנגלית), זהו אוטובוס הנוסע אל אגיוס ניקולאוס עם תחנה בהרסוניסוס.

טיולים עם הרכב מהרסוניסוס

אם שכרתם רכב בהרסוניסוס, כנראה שאתם מתכננים לטייל בכרתים. כרתים הוא יעד טיולים נפלא ומציע המון אפשרויות טיול.
הרסוניסוס הוא יישוב תיירותי במחוז הרקליון בכרתים, לטיולים במחוז הרקליון ראו המלצות בעמוד הרקליון באתר כרתים
למי שרוצה להרחיק קצת יותר, מזרחית למחוז הרקליון ראו טיולים ברמת לאסיתי ומערבית להרקליון, ראו טיולים במחוז רתימנו.

סוגים נוספים של השכרת רכב בהרסוניסוס

הזמנה של רכב גדול

בהרסוניסוס, וגם בהרקליון, ניתן להזמין רכב גדול של 7 או 9 מושבים (9 מושבים הוא הרכב הגדול ביותר שניתן להזמין לנהיגה עצמאית ביוון). ההיצע מוגבל וחשוב להזמין הרבה זמן מראש. מחיר של רכב גדול בעונת הקיץ עומד על כ-200 יורו ליום לרכב 9 מושבים.
שימו לב בהזמנת רכב 7 מושבים שלרוב מדובר ברכבים של 5 מושבים + 2, וזה אומר שאם המושבים בתפוסה מלאה של 7 אנשים, לא נותר מקום למטען.

הזמנה של רכב עם נהג פרטי

בכרתים תוכלו להזמין רכב עם נהג פרטי לכל גודל של קבוצה. להסעה או יום טיול. להזמנה פנו אל החברה המומלצת [email protected] ופרטו פנייתכם באנגלית.

שאלות ויצירת קשר

יש לכם שאלה שלא מצאתם לה מענה?
זקוקים להמלצות לינה בהרסוניסוס?
מוזמנים לפרט פנייתכם בתיבה זאת ונשמח לענות:

מתכננים לטייל ביעדים נוספים ביוון?
ראו גם: השכרת רכב ברתימנו, השכרת רכב באלכסנדרופוליס


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il