האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » פטראס patras » השכרת רכב בפטראס

השכרת רכב בפטראס

השכרת רכב בפטראס

מגיעים לפטראס ומחפשים רכב להמשך חופשתכם? בעמוד זה ריכזנו עבורכם את כלל המידע וההמלצות להשכרת רכב בפטראס. להזמנת רכב כעת לחצו כאן.

חשוב לדעת לפני הזמנת רכב בפטראס

מאיזה גיל ניתן להשכיר רכב?

ביוון ניתן להשכיר רכב מגיל 21.

האם צריך רישיון בינלאומי?

כן! צריך לקחת את שני הרישיונות - ישראלי ובינלאומי. פשוט מאד להוציא רישיון בינלאומי בחנויות אופטיקה רבות בארץ ובכל סניפי מ.מ.ס.י.

כמה עולה להשכיר רכב?

המחיר משתנה בהתאם לעונת השנה ולגודל הרכב. לדוגמא בקיץ, רכב קטן יעלה בפטראס החל מ-40 יורו ליום, בחורף הוא יעלה פחות מ-20 יורו ליום. רכבים גדולים יותר יעלו 50-80 יורו ליום בקיץ, ורכבים גדולים של 7 או 9 מושבים יעלו בקיץ החל מ-100 יורו ועד 300 יורו ליום.

מתי להזמין?

כדי לשים יד על ההצעות הזולות יותר כדאי להזמין ככל שניתן מוקדם, אם מדובר בעונת הקיץ או בין פברואר למרץ עת נחגג בפטראס הקרנבל. בהזמנה פשוטה בקישור זה תוכלו להזמין כעת ועם אפשרות ביטול של עד 48 שעות לפני.

האם ניתן להפליג עם הרכב?

חברות מסויימות, וביניהן הרץ, סיקסט, אויס, באדג'ט, טריפטי, נשיונאל ואנטרפרייס, מאפשרות הרחבת ביטוח להפלגה. את הביטוח הזה ניתן להוסיף רק בעת איסוף הרכב, לא בעת ההזמנה ולא אחרי שאספתם את הרכב. המחיר משתנה בהתאם לסוג הרכב ונע בין 45-70 יורו תוספת.

איסוף והחזרת הרכב בפטראס

מהיכן לאסוף?

כאשר תבחרו את היעד פטראס, בתוצאות שיעלו יהיו שלושה מיקומים - פאטרס - מרכז העיר, פטראס - רחוב Agio Dionisiou שהוא גם במרכז העיר, ונמל התעופה אראקסוס, שנמצא סמוך לפטראס. בהתאם לבחירתכם, שם האיסוף, פרטים נוספים יופיעו באישור ההזמנה לגבי נקודה מדוייקת.

אילו מסמכים להציג בעת איסוף הרכב?

יש להציג רישיון ישראלי ורישיון בינלאומי תקפים של הנהג. בנוסף, אשראי בינלאומי בתוקף, עליו תיסגר מסגרת שתשוחרר בעת החזרת הרכב באופן תקין.

בקרת הרכב

חשוב לבדוק את הרכב היטב עם קבלתו, בנוכחות נציג חברת ההשכרה, ולוודא שמסמן בטופס המסירה את הפגמים הנכונים. בנוסף, מומלץ מאד לצלם את הרכב בנוכחות הנציג באופן שרואים את הפגמים במידה ויש כאלה.

דלק

עם קבלת הרכב יצויין בטופס המסירה עם כמה דלק קיבלתם, עם כמות דומה עליכם להחזיר. בידקו איזה דלק צורך הרכב, דיזל או במזין והקפידו למלא בהתאם.

פרטי קשר

רישמו לפניכם טלפון להתקשרות בכל עניין שיכול לצוץ, תקלות ברכב או שאלות.

נקודות חשובות להזמנת רכב אונליין

שם המזמין

חייב להיות השם של הנהג, כי הוא ידרש להציג את רישיונות הנהיגה שלו בעת איסוף הרכב.

נקודת האיסוף

בפטראס ניתן לבחור בין איסוף בעיר לבין איסוף בשדה התעופה אראקסוס הסמוך לפאטרה. שימו לב באישור ההזמנה לגבי הנחיות נקודת האיסוף.

תוספות בהזמנת הרכב

לאחר שבחרתם רכב מגיע שלב של תוספות לבחירה, ניתן להוסיף מגוון פריטים, החשובים הם מושב לילד שיש להזמין בשלב זה במידה וזקוקים. צמיגי חורף שחשוב להוסיף אם נוסעים בחורף. והכי חשוב: הביטוח, חשוב לקרוא מה כולל.

אישור ההזמנה

בתום תהליך ההזמנה תקבלו אישור הזמנה עם מספר הזמנה. חשוב לעבור על כל הפרטים ולוודא שהכל נכון. במידה ונפלה טעות, תוכלו להיכנס לאיזור האישי באתר הזמנת הרכב ושם לתקן את הטעות.

החזרת הרכב שלא במקום האיסוף

אופציה זאת קיימת ומופיעה במסך הראשון של הזמנת הרכב, מתחת לבחירת היעד והתאריכים, במידה ומסמנים את המשבצת עליכם לבחור את יעד החזרת הרכב. במידה ולא מסמנים, החזרת הרכב זהה לנקודת האיסוף. החזרה שלא במקום האיסוף כרוכה בתשלום, גובה התשלום בהתאם ליעד ההחזרה.

נהיגה בפטראס והסביבה - מידע כללי

נהיגה ביוון היא כמו נהיגה בישראל, חוקי התנועה דומים, וגם פה יש להקפיד על מהירות מותרת, מתן זכות קדימה, הדלקת אורות, חניה במקומות מותרים בלבד וכו'.
ליוצאים לטייל בצפון או בדרום, הנסיעה באיזורים אלה בחלקה הגדול הררית, כבישים מתפתלים וצרים יותר ולכן הנהיגה צריכה להיות איטית וזהירה. מוטב להימנע מנסיעה לילית באיזורים הרריים שאינם מוכרים לכם עדיין.

חברות השכרת רכב זמינות בפטראס

חברות הרכב הפעילות באיזור פטראס הן Hertz המדורג גבוה במדד שביעות רצון לקוחות בניקוד של 8.7, Avis עם ציון של 8.5, Thrifty בדירוג 8, וחברות מקומיות נוספות כמו AutoUnion, Carwiz, Drive SA, Enterprise. את דירוג כל החברות ניתן למצוא בעמוד השכרת רכב של אתר יוון והאיים.

תחבורה ציבורית מפטראס

אוטובוס יוצא מתחנה מרכזית Kifisos באתונה אל פטראס מדי יום. ניתן למצוא לוחות זמנים אונליין. מפטראס ישנם קווי אוטובוס לישובים במחוז אכיאה של הפלופונס. למציאת לוחות הזמנים חפשו Ktel Achaia.

מנמל פטראס יוצאות הפלגות אל האיים איתקה וקפלוניה. איתקה קטן ומקסים וקפלוניה גדול יותר ומוכר יותר. מצאו את לוחות זמני ההפלגה בעמוד הפלגות של אתר יוון והאיים.

טיולים עם רכב מפטראס

פטראס יכול להיות נקודת יציאה לטיולים בפלופונס ובצפון יוון (לא טיול כוכב אלא נקודת יציאה). הפלופונס גדול ופטארס נמצאת בצפון מערב הפלופונס, ראו המלצות טיול בעמוד פלופונס של אתר יוון והאיים. לטיול בצפון יוון, היציאה מפטראס קצרה בכשעתיים וחצי ביחס ליציאה מאתונה, מפטראס לצומרקה לדוגמא, כ-3 שעות נסיעה בלבד. הצפון של יוון, מחוז אפירוס הוא יעד מרהיב לטיולים, למידע נוסף ראו מידע בעמוד אפירוס. בנוסף, מנמל פטראס ניתן להפליג אל האיים קפלוניה ואיתקה.
ראו גם מסלול טיול מפורט ומוכן לטיול בצפון יוון: המסלול המודולרי לטיול בצפון יוון.

סוגים נוספים של השכרת רכב בפטראס

השכרה של רכב גדול

הרכב הגדול ביותר שניתן להשכיר ביוון לנהיגה עצמאית הוא רכב 9 מושבים. בפאטרס יש רכבים גדולים זמינים אך בזמינות נמוכה ביחס לרכבים רגילים. כל הרכבים הגדולים הם גיר ידני. שימו לב לרכב 7 מושבים, חלקם הם רכבים של 5+2 כלומר שני מושבים הם על חשבון מקום למטען. אם אתם 6 או 7 נוסעים עם מזוודות, זה לא מתאים, ואתם צריכים את השבעה מושבים הגדול או את ה-9 מושבים.

הזמנה של רכב עם נהג פרטי

אפשרות להזמין רכב עם נהג פרטי לכל גודל של קבוצה, אם להסעה מאתונה לפטראס או אם לטיול של כמה ימים. להזמנת רכב עם נהג, השאירו פניה בתיבה מטה וציינו מהיכן ולהיכן, לכמה אנשים ובאילו תאריכים.

שאלות ויצירת קשר

יש לכם שאלה שלא מצאתם לה תשובה? זקוקים להמלצות לינה בפטראס? יוצאים לטיול מפטראס?
מוזמנים לפרט פנייתכם בתיבה זאת ואנו נשמח לתת מענה:

חושבים על טיול ביעד נוסף ביוון?
ראו גם: השכרת רכב ביואנינה, השכרת רכב באתונה


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il