האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » טיול פרטי מודרך בפלופונז

טיול פרטי מודרך בפלופונז

טיול פרטי מודרך בפלופונז

+ רכב נח חדש וממוזג של עד 7 או 14 מקומות
+ כל הוצאות הנסיעה, הדלק והמיסוי
+ מדריך מקצועי יווני דובר אנגלית שגם יהיה הנהג שלכם לאורך כל הטיול
+ כל הוצאות המדריך/נהג


עלויות :
רכב מרצדס נח עד 7 מקומות כולל מדריך [נהג] דובר אנגלית - לפי 600 יורו לכל יום טיול.
רכב מרצדס נח עד 14 מקומות כולל מדריך [נהג] דובר אנגלית לפי 700 יורו לכם יום טיול.

השאירו פניה בתחתית העמוד ואנו ניצור עמכם קשר לפרטים נוספים.

המדריך היווני שלנו ספירוס, הוא נהג מעולה ומדריך מצויין וגם אדם שתתאהבו בו 5 דקות אחרי הפגישה איתו בנמל התעופה. הרכבים שלו חדישים ומפנקים וללא רבב. ספירוס דובר אנגלית רהוטה, הוא חברמן אמיתי והוא מכיר את יוון ממש כמו כף ידו, והכי חשוב לו שהמטיילים שלו יהנו במקסימום.אחד היתרונות של טיול פרטי היא שאנו נציע מסלול יפיפה בהתאם למספר הימים העומדים לרשותכם ובהתאם לדגשים והעדפות שלכם. כתבנו פה הצעה למסלול טיול של 7 ימים. נוכל להציע גם מסלול ל-6,5 או 4 ימים בהתאם לדרישה.
להצעת מחיר פנו אלינו במייל וציינו מספר משתתפים ותאריכים.

יום 1 - לינה בנאפליו
יציאה מאתונה. איסוף משדה התעופה ויציאה אל חצי האי פלופונס. התחנה הראשונה תהיה בתעלת קורינתוס לתצפית מהגשר על הסירות החולפות בתעלה. משם לקורינתוס העתיקה לביקור במבצר אקרוקורינתוס שממנו נשקף נוף מרהיב של מפרץ קורינתוס. ממשיכים לאפידברוס לביקור בתיאטרון יוצא הדופן בעל האקוסטיקה המדהימה. התחנה הסופית ביום זה היא העיר נאפפליו, הנחשבת לעיר היפה ביוון, שם נבקר במבצר המרשים פלמידי, שממנו נשקף נוף יפיפה של העיר ומפרץ ארגולידה.
נתמקם במלון שלנו ללילה זה למנוחה קלה, ולעת ערב נצא אל העיר העתיקה של נאפפליו לשיטוט בין סמטאותיה הציוריות ולארוחת ערב באחת מן הטברנות המצויינות (התשלום עבור הארוחה הוא עצמאי בהתאם להזמנה אישית)

יום 2 - לילה במונמבסיה
לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את נאפפליו לכוון עיירת החוף לאונידיו, נעצור לקפה קצר מול הים בחוף הנפלא של לאונידיו. נמשיך בנסיעה דרך ההרים ודרך מנזר Elonas החצוב בתוך ההר, נעבור בכפר ההררי קוסמאס ונגיע אל היעד הסופי שלנו ליום זה - מונמבסיה - הוא אי קטנטן וצוקי ועליו מבצר ועיר עתיקה ויפיפיה. נתמקם במלון ונצא לתור את סמטאות העיר הציורית. את הלילה נלון במונמבסיה.יום 3 - לילה בחצי האי מאני
לאחר ארוחת הבוקר ניפרד ממונמבסיה לכוון ספרטה ומיסטראס, סדרה של טירות עתיקות הבנויות על ראש הר. בנסיעה דרך רכס הרי הטאיגטוס נגיע אל חצי האי מאני, מחוז היסטורי וציורי של הפלופונס, הנסיעה במאני מלווה במפרצוני טורקיז של אגן מסיניה מצד אחד ובהר הטאיגטוס מצד שני, ובדרך כפרים קטנים ואוטתטים. נבקר בכפר המיסתורי ואט'יה, ובקייפ טנארו - הוא הנקודה הדרומית ביותר ביבשת אירופה. נלון את הלילה באחד מכפרי מאני הציוריים.

יום 4 - לילה במאני
ביום זה נמשיך להכיר את חבל מאני. נבקר במערה החשובה ביותר שנחשפה ביוון, מערת דירוס, עם נטיפים מרהיבים ושמורים, מערה שבנויה מרשת של מערות קטנות והביקור בה באמצעות שייט. נבקר בכפר הציורי קרדמילי וגם נבחר את אחד החופים הטובים כדי לבלות גם כמה שעות של מנוחה על החוף. יום בקצב יווני אמיתי, עם אוכל טוב, ים טוב ומשקה טוב. את הלילה נלון במאני.

יום 5 - לילה בארקדיה
לאחר ארוחת הבוקר, ניפרד ממאני ונצא לעבר חבל מסינייה למסלול הליכה קצר אל מפלי נדה. לאחר התרעננות במפלים נצא לכוון אולימפיה העתיקה לביקור באתר הארכיאולוגי, בין החשובים ביוון ובכלל, בו התקיימו המשחקים האולימפים הראשונים. ומשם בנסיעה הררית יפיפיה על הר Mainalon לעבר חבל ארקדיה, אך אחד מהכפרים היפים של המחוז שם נלון את הלילה.

יום 6 - לילה בארקדיה
ביום זה נטייל בין נופיו היפים של הר מנלון ונרד עד נהר הלוסיוס, נבקר במפלים, ובין הכפרים הציוריים של ארקדיה. אופציונאלי ליום זה - ראפטינג אתגרי על נהר הלוסיוס - בתיאום מראש.
נסיים את היום שוב בכפר בו נלון את הלילה.יום 7 - סיום באתונה 
עוזבים את ארקדיה לכוון אגם דוקסה, הוא אגם פסטורלי מוקף חורש והרים, נעצור לפיקניק לצד האגם, נעלה למנזר אגיוס גאורגיוס להינות מן הנוף ונמשיך אל עיירת הסקי קלבריטה, משם נצא לנסיעה מיוחדת ברכבת הנוסעת דרך קניון וראיקוס בדרך יפיפיה לצד הנחל ובין ההרים, אשר מסתיימת בכפר דיאקופטו אשר לחוף הים. שם יפגוש אותנו המדריך שלנו שוב ולאחר ארוחת סיכום נצא אל אתונה חזרה.


 השאירו פנייה ונחזור אליכם עם מחיר ופרטים נוספים על הטיול של ספירוס לפלופונז.

ראו את גם מחוז Trikala corinthias בפלופונז

ראו גם טיולים מודרכים פרטיים לאיזור הכי מרהיב ביוון [ צומרקה וכפרי זגוריה ] עם Hellas.co.il מקבוצת יוון והאיים.

ראן גם מסלול טיול בכרתים


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il